Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym
z -10 do -50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni
Wysokość nad poziomem morza
1650-2750 m
Narciarstwo zjazdowe
185 Km
Narciarstwo klasyczne
10 Km
Wyciągi narciarskie
52
Trasy zjazdowe
21454010

Wypożyczalnia nart Vars

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Vars gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Vars to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Vars oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Vars jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Vars, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Vars to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Vars. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Vars koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Vars, sprawdź inne ośrodki w Masywie Embrunais - Parpaillon. : ośrodek narciarski Les Orres, ośrodek narciarski Risoul. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Au shop
Au shop
Powierzchnia : --
Adres : rés. Les Marmottons
L'atelier
L'atelier
Powierzchnia : --
Adres : Résidence Seignon
Orain Sport
Orain Sport
Powierzchnia : --
Adres : Centre Station
X-Trem Skiset
X-Trem Skiset
Powierzchnia : --
Adres : Résidence L'Albane Pierre et Vacances