Wysokość nad poziomem morza
1850-2700 m
Narciarstwo zjazdowe
185 Km
Narciarstwo klasyczne
45 Km
Wyciągi narciarskie
52
Trasy zjazdowe
21454010

Wypożyczalnia nart Risoul

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Risoul gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Risoul to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Risoul oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Risoul jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Risoul, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Risoul to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Risoul. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Risoul koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Evasion Sport - Front de Neige
Evasion Sport - Front de Neige
Powierzchnia : Les Chalps
Adres : Le Front de Neige
Les Mélèzes Snow Shop
Les Mélèzes Snow Shop
Powierzchnia : Risoul 1850
Adres : Les Mélèzes - Bât. A
Les Mélèzes Skiset
Les Mélèzes Skiset
Powierzchnia : --
Adres : Les Mélèzes - Bât. A