Wypożyczalnia nart : Méribel Centre - Les Allues
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni
pt. 18
Pogoda
Zachmurzenie z przejaśnieniami
Temperatury
-4° / 6°
Last significant snowfall
wtorek 02 gru

Méribel Centre - Les Allues

1100 m - 3562 m
600
24
180
Narciarskich: 4312912533

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Méribel Centre - Les Allues gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Méribel Centre - Les Allues to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Méribel Centre - Les Allues oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Méribel Centre - Les Allues jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Méribel Centre - Les Allues, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Méribel Centre - Les Allues to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Méribel Centre - Les Allues. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Méribel Centre - Les Allues koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dla dzieci & Kursy narciarstwa
Club Piou-piou de la Chaudanne (ESF) - Szkola narciarstwa
E.S.F. Méribel - Szkola narciarstwa
Snow Systems - Szkola narciarstwa
Halte-Garderie Les Saturnins - Opieka nad dziecmi