Wysokość nad poziomem morza
1100-3562 m
Narciarstwo zjazdowe
600 Km
Narciarstwo klasyczne
24 Km
Wyciągi narciarskie
180
Trasy zjazdowe
4312912533

Wypożyczalnia nart Méribel Centre - Les Allues

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Méribel Centre - Les Allues gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Méribel Centre - Les Allues to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Méribel Centre - Les Allues oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Méribel Centre - Les Allues jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Méribel Centre - Les Allues, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Méribel Centre - Les Allues to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Méribel Centre - Les Allues. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Méribel Centre - Les Allues koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Espacegliss 2
Espacegliss 2
Powierzchnia : Centre/center Station
Adres : Batiment le Tremplin - La Chaudanne
Sport Boutique I
Sport Boutique I
Powierzchnia : Centre/center Station
Adres : Centre Station
Sport Boutique II
Sport Boutique II
Powierzchnia : Le plateau
Adres : Les Carlines
Skiset Hevana
Skiset Hevana
Powierzchnia : --
Adres : Résidence Hévana Route Albert Gacon