Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym
z -10 do -50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni
Wysokość nad poziomem morza
960-2069 m
Narciarstwo zjazdowe
185 Km
Narciarstwo klasyczne
130 Km
Wyciągi narciarskie
84
Trasy zjazdowe
31594711

Wypożyczalnia nart Les Saisies

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Les Saisies gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Les Saisies to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Les Saisies oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Les Saisies jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Les Saisies, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Les Saisies to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Les Saisies. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Les Saisies koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Les Saisies, sprawdź inne ośrodki w Masywie Beaufortain. : ośrodek narciarski Arêches Beaufort, ośrodek narciarski Arêches-Beaufort, ośrodek narciarski Crest Voland, ośrodek narciarski Notre Dame de Bellecombe. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
MMV Chalets des cimes
MMV Chalets des cimes
Powierzchnia : --
Adres : --
Piccard Sports Centre Station
Piccard Sports Centre Station
Powierzchnia : --
Adres : Centre Station - 170 av. des Jeux Olympiques
Piccard Sports La Foret
Piccard Sports La Foret
Powierzchnia : --
Adres : Forêt - Route du Mont Bisanne
Piccard Sports Le Hameau
Piccard Sports Le Hameau
Powierzchnia : --
Adres : Route du Mont Bisanne
Surf Shop
Surf Shop
Powierzchnia : --
Adres : Centre Station Avenue des Jeux Olympiques