Wysokość nad poziomem morza
1000-2490 m
Narciarstwo zjazdowe
445 Km
Narciarstwo klasyczne
95 Km
Wyciągi narciarskie
95
Trasy zjazdowe
38658234

Wypożyczalnia nart Megève

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Megève gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Megève to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Megève oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Megève jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Megève, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Megève to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Megève. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Megève koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Ski and Bike
Ski and Bike
Powierzchnia : Basseville
Adres : 64 route de Sallanches
Philippe Sports
Philippe Sports
Powierzchnia : Rochebrune
Adres : 53 Allée du Sporting - Rochebrune
Ride
Ride
Powierzchnia : --
Adres : 1300 Route Nationale