Wypożyczalnia nart : Orcières Merlette
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni
pt. 18
Pogoda
Zamglenie
Temperatury
-3° / 2°
Last significant snowfall
wtorek 02 gru

Orcières Merlette

1850 m - 2725 m
100
45
30
Narciarskich: 2626206

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Orcières Merlette gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Orcières Merlette to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Orcières Merlette oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Orcières Merlette jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Orcières Merlette, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Orcières Merlette to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Orcières Merlette. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Orcières Merlette koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Proszę wybrać wypożyczalnię
Dla dzieci & Kursy narciarstwa
ESF Orcières Merlette - Szkola narciarstwa
Halte-Garderie Les Oursons - Opieka nad dziecmi
Le Jardin des Piou-Piou ESF - Kluby dla dzieci