Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym
z -10 do -50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni
Wysokość nad poziomem morza
1430-2600 m
Narciarstwo zjazdowe
150 Km
Narciarstwo klasyczne
10 Km
Wyciągi narciarskie
30
Trasy zjazdowe
2028329

Wypożyczalnia nart Valmeinier

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Valmeinier gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Valmeinier to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Valmeinier oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Valmeinier jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Valmeinier, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Valmeinier to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Valmeinier. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Valmeinier koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Valmeinier, sprawdź inne ośrodki w Masywie Les Cerces. : ośrodek narciarski Montgenèvre, ośrodek narciarski Valfréjus, ośrodek narciarski Valloire. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Top Ski I
Top Ski I
Powierzchnia : --
Adres : Hôtel les Carrettes
Top Ski I I
Top Ski I I
Powierzchnia : --
Adres : Les Lumières des Neiges 2
Top Ski I I I
Top Ski I I I
Powierzchnia : --
Adres : Le Renne
Top Ski V
Top Ski V
Powierzchnia : --
Adres : Le Grand Panorama 1