Wysokość nad poziomem morza
1450-3562 m
Narciarstwo zjazdowe
150 Km
Narciarstwo klasyczne
24 Km
Wyciągi narciarskie
29
Trasy zjazdowe
825278

Wypożyczalnia nart Val Thorens

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Val Thorens gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Val Thorens to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Val Thorens oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Val Thorens jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Val Thorens, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Val Thorens to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Val Thorens. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Val Thorens koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Goitschel Sport 1
Goitschel Sport 1
Powierzchnia : Peclet
Adres : CC le Peclet
Goitschel Sport 2
Goitschel Sport 2
Powierzchnia : Caron
Adres : Place de Caron
Goitschel Sport 4
Goitschel Sport 4
Powierzchnia : Arolles
Adres : res Altineige
Snowberry
Snowberry
Powierzchnia : Péclet
Adres : CC le Peclet
Goitschel Sport 3
Goitschel Sport 3
Powierzchnia : --
Adres : Rue du Soleil