Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients)
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients)


Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-11:30
Piątek : 08:30-19:00
Sobota : 08:30-19:30
Niedziela : 08:30-18:30
Używane języki
English
  • Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) 1
  • Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) 2
  • Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) 3
  • Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Valmeinier, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Valmeinier.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Valmeinier! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients). Personel wypożyczalni Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Valmeinier. Oferta wypożyczalni Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients). Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients) posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Top Ski VVF (ExclusiV Hotel' Clients), korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Valmeinier.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu