Wypożyczalnia nart : Top Ski V
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Top Ski V

Le Grand Panorama 1
73450 Valmeinier
Powierzchnia: Valmeinier 1800
Godziny
Poniedziałek : 08:30-12:00/15:30-18:00
Wtorek : 09:00-12:00/15:30-18:00
środa-Czwartek : 09:00-12:00/16:00-18:00
Piątek : 08:30-19:00
Sobota : 08:30-19:30
Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
English Français
  • Top Ski V 1
  • Top Ski V 2
  • Top Ski V 3
  • Top Ski V 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Valmeinier, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Top Ski V doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Valmeinier.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Valmeinier! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Top Ski V. Personel wypożyczalni Top Ski V to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Top Ski V specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Valmeinier. Oferta wypożyczalni Top Ski V sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Top Ski V. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Top Ski V posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Top Ski V, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Valmeinier.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu