Wypożyczalnia nart : Val d'Auréa Snow & Bike 2
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Val d'Auréa Snow & Bike 2

Résidence Roche Château
73450 Valloire
Powierzchnia: Les CharbonniŠres
Godziny
Tydzień : 08:45-12:15/16:00-17:30
Weekend : 08:30-19:30
Używane języki
English Espagnol Français
  • Val d'Auréa Snow & Bike 2 1
  • Val d'Auréa Snow & Bike 2 2
  • Val d'Auréa Snow & Bike 2 3
  • Val d'Auréa Snow & Bike 2 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Valloire, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike 2 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Valloire.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Valloire! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike 2. Personel wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike 2 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Val d'Auréa Snow & Bike 2 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Valloire. Oferta wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike 2 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike 2. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Val d'Auréa Snow & Bike 2 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike 2, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Valloire.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu