Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Val d'Auréa Snow & Bike I
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Val d'Auréa Snow & Bike I

Avenue de la Vallée d'Or
73450 Valloire
Powierzchnia: Le Praz
Godziny
Tydzień : 08:30-19:00
Weekend : 08:30-20:00
Używane języki
English Français
  • Val d'Auréa Snow & Bike I 1
  • Val d'Auréa Snow & Bike I 2
  • Val d'Auréa Snow & Bike I 3
  • Val d'Auréa Snow & Bike I 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Valloire, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike I doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Valloire.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Valloire! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike I. Personel wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike I to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Val d'Auréa Snow & Bike I specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Valloire. Oferta wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike I sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike I. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Val d'Auréa Snow & Bike I posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Val d'Auréa Snow & Bike I, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Valloire.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu