Wysokość nad poziomem morza
1230-1530 m

Wypożyczalnia nart La Massana

La Massana to parafia w Andorze, nad którą góruje najwyższy szczyt kraju - Comapedrosa (2942m). Jest to bardzo naturalny ośrodek, w którym można korzystać z uroków zimy z rodziną lub przyjaciółmi.

La Massana należy do terenu narciarskiego Vallnord, jednego z największych w Andorze. Dzięki temu można jeździć na nartach w dwóch niepołączonych ze sobą sektorach: sektorze Pal-Arinsal i sektorze Ordino-Arcalis. Połączenie tych dwóch sektorów oferuje 89 km tras o wszystkich poziomach zaawansowania, równo podzielonych na trasy niebieskie, czerwone i kilka czarnych dla tych, którzy umieją lepiej jeździć na nartach. Ośrodek jest bardzo dobrze wyposażony pod względem specjalistycznych terenów narciarskich z dwoma snowparkami o różnym stopniu trudności (początkujący, średniozaawansowani, eksperci), ale także z bezpiecznymi terenami do freeride'u i trasami slalomowymi FIS.

 

 

Poza tym ośrodek oferuje wiele atrakcji dla osób nie jeżdżących na nartach lub po prostu odpoczywających. Można wybrać się na accro-branche (wspinaczka po drzewach), na przejażdżkę ratrakiem lub skuterem śnieżnym, na rakiety śnieżne na wyznaczonych trasach lub dla tych, którzy szukają nowych wrażeń, na lot helikopterem.

 

 

Na après-ski, niezależnie od tego, czy szukasz chwili relaksu, niezapomnianej i oryginalnej chwili, czy też chcesz się zabawić, znajdziesz odpowiednie buty. Rzeczywiście można odbyć sesję jogi w wymarzonej scenerii, zjeść posiłek w restauracji na dużej wysokości w nocy i podziwiać oświetloną dolinę lub uzupełnić swój strój w wypożyczalni sprzętu narciarskiego, czy wreszcie skorzystać z barów i restauracji ośrodka i odkryć ciepłą atmosferę Andory.

 

 

Aby wypożyczyć narty, wybierz nasz sklep Esports Rossell, idealnie położony u podnóża Twojej rezydencji, u stóp stoków.

Wypożyczalnie w ośrodku
Esports Rossell
Esports Rossell
Powierzchnia : --
Adres : Avd. Ravell 34