Wysokość nad poziomem morza
900-1350 m
Narciarstwo zjazdowe
21 Km
Narciarstwo klasyczne
4 Km
Wyciągi narciarskie
17
Trasy zjazdowe
513131

Wypożyczalnia nart La Bresse

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja La Bresse gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! La Bresse to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja La Bresse oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji La Bresse jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji La Bresse, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. La Bresse to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji La Bresse. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji La Bresse koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w La Bresse, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif des Vosges. : ośrodek narciarski Bitschwiller les Thann, ośrodek narciarski Gérardmer, ośrodek narciarski Markstein, ośrodek narciarski Xonrupt-Longemer. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Sports Passion
Sports Passion
Powierzchnia : --
Adres : 1, 3 rue Hohneck