Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Hofherr Skiverleih II
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Hofherr Skiverleih II

Haus-Nr. 88 (Egghof)
6622 Berwang
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-17:30
Używane języki
Deutsch English
  • Hofherr Skiverleih II 1
  • Hofherr Skiverleih II 2
  • Hofherr Skiverleih II 3
  • Hofherr Skiverleih II 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Berwang, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Hofherr Skiverleih II doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Berwang.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Berwang! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Hofherr Skiverleih II. Personel wypożyczalni Hofherr Skiverleih II to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Hofherr Skiverleih II specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Berwang. Oferta wypożyczalni Hofherr Skiverleih II sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Hofherr Skiverleih II. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Hofherr Skiverleih II posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Hofherr Skiverleih II, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Berwang.