Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Hofherr Skiverleih I
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Hofherr Skiverleih I

Haus-Nr. 46 (bei Hotel Singer)
6622 Berwang
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-17:30
Używane języki
Deutsch English
  • Hofherr Skiverleih I 1
  • Hofherr Skiverleih I 2
  • Hofherr Skiverleih I 3
  • Hofherr Skiverleih I 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Berwang, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Hofherr Skiverleih I doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Berwang.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Berwang! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Hofherr Skiverleih I. Personel wypożyczalni Hofherr Skiverleih I to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Hofherr Skiverleih I specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Berwang. Oferta wypożyczalni Hofherr Skiverleih I sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Hofherr Skiverleih I. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Hofherr Skiverleih I posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Hofherr Skiverleih I, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Berwang.