Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Bottero Ski Borgo Mercato
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Bottero Ski Borgo Mercato

Via Cuneo 82
12011 Borgo San Dalmazzo
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:30-13:00/14:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français Italiano
  • Bottero Ski Borgo Mercato 1
  • Bottero Ski Borgo Mercato 2
  • Bottero Ski Borgo Mercato 3
  • Bottero Ski Borgo Mercato 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Borgo San Dalmazzo, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Bottero Ski Borgo Mercato doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Borgo San Dalmazzo.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Borgo San Dalmazzo! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Bottero Ski Borgo Mercato. Personel wypożyczalni Bottero Ski Borgo Mercato to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Bottero Ski Borgo Mercato specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Borgo San Dalmazzo. Oferta wypożyczalni Bottero Ski Borgo Mercato sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Bottero Ski Borgo Mercato. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Bottero Ski Borgo Mercato posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Bottero Ski Borgo Mercato, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Borgo San Dalmazzo.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu