Wypożyczalnia nart : Skiset Puyvalador
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Puyvalador

5 Rue des Ecureuils
66210 Puyvalador
Godziny
Tydzień : 08:30-18:00
Weekend : 08:30-18:00
Używane języki
catalan English Espagnol Français Russian
  • Skiset Puyvalador 1
  • Skiset Puyvalador 2
  • Skiset Puyvalador 3
  • Skiset Puyvalador 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Puyvalador, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Puyvalador doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Puyvalador.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Puyvalador! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Puyvalador. Personel wypożyczalni Skiset Puyvalador to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Puyvalador specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Puyvalador. Oferta wypożyczalni Skiset Puyvalador sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Puyvalador. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Puyvalador posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Puyvalador, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Puyvalador.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu