Wypożyczalnia nart : Sports Mountain
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sports Mountain

Jardins de Balnéa
65510 Loudenvielle
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Sports Mountain 1
  • Sports Mountain 2
  • Sports Mountain 3
  • Sports Mountain 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Loudenvielle, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sports Mountain doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Loudenvielle.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Loudenvielle! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sports Mountain. Personel wypożyczalni Sports Mountain to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sports Mountain specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Loudenvielle. Oferta wypożyczalni Sports Mountain sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sports Mountain. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sports Mountain posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sports Mountain, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Loudenvielle.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu