Wypożyczalnia nart : Home of Ride Sport
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Home of Ride Sport

41 Avenue de la Muzelle
38860 Les Deux Alpes
Godziny
Tydzień : 09:00-12:30/16:30-19:00
Weekend : 08:30-19:00
  • Home of Ride Sport 1
  • Home of Ride Sport 2
  • Home of Ride Sport 3
  • Home of Ride Sport 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Deux Alpes, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Home of Ride Sport doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Deux Alpes.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Deux Alpes! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Home of Ride Sport. Personel wypożyczalni Home of Ride Sport to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Home of Ride Sport specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Deux Alpes. Oferta wypożyczalni Home of Ride Sport sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Home of Ride Sport. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Home of Ride Sport posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Home of Ride Sport, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Deux Alpes.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu