Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : 2.0 Ski Rental
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

2.0 Ski Rental

Via Carrel 2
11021 Cervinia
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-19:00
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français Italiano American
  • 2.0 Ski Rental 1
  • 2.0 Ski Rental 2
  • 2.0 Ski Rental 3
  • 2.0 Ski Rental 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Cervinia, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni 2.0 Ski Rental doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Cervinia.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Cervinia! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni 2.0 Ski Rental. Personel wypożyczalni 2.0 Ski Rental to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. 2.0 Ski Rental specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Cervinia. Oferta wypożyczalni 2.0 Ski Rental sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni 2.0 Ski Rental. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia 2.0 Ski Rental posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni 2.0 Ski Rental, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Cervinia.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu