Wypożyczalnia nart : Skiset Tournavelles
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Tournavelles

Résidence Les Tournavelles - Galerie commerçante des Villard
73700 Arc 1800
Powierzchnia: Villards
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:30
Używane języki
English Espagnol Français
  • Skiset Tournavelles 1
  • Skiset Tournavelles 2
  • Skiset Tournavelles 3
  • Skiset Tournavelles 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Arc 1800, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Tournavelles doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Arc 1800.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Arc 1800! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Tournavelles. Personel wypożyczalni Skiset Tournavelles to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Tournavelles specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Arc 1800. Oferta wypożyczalni Skiset Tournavelles sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Tournavelles. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Tournavelles posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Tournavelles, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Arc 1800.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu