Wypożyczalnia nart : Skiset Villards – Aiguille des Glaciers
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Villards – Aiguille des Glaciers

Galerie Aiguille des Glaciers - Les Villards
73700 Arc 1800
Powierzchnia: Villards
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 09:00-13:00/15:00-19:00
Piątek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Skiset Villards – Aiguille des Glaciers 1
  • Skiset Villards – Aiguille des Glaciers 2
  • Skiset Villards – Aiguille des Glaciers 3
  • Skiset Villards – Aiguille des Glaciers 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Arc 1800, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Villards – Aiguille des Glaciers doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Arc 1800.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Arc 1800! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Villards – Aiguille des Glaciers. Personel wypożyczalni Skiset Villards – Aiguille des Glaciers to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Villards – Aiguille des Glaciers specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Arc 1800. Oferta wypożyczalni Skiset Villards – Aiguille des Glaciers sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Villards – Aiguille des Glaciers. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Villards – Aiguille des Glaciers posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Villards – Aiguille des Glaciers, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Arc 1800.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu