Wypożyczalnia nart : Skiset Mercure
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Mercure

Hôtel Paradiso
73700 Arc 1800
Powierzchnia Charmettoger
Godziny
Tydzień : 08:30-13:00/15:00-18:00
Weekend : 08:30-13:00/15:00-19:00
Używane języki
English Français
  • Skiset Mercure 1
  • Skiset Mercure 2
  • Skiset Mercure 3
  • Skiset Mercure 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Arc 1800, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Mercure doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Arc 1800.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Arc 1800! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Mercure. Personel wypożyczalni Skiset Mercure to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Mercure specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Arc 1800. Oferta wypożyczalni Skiset Mercure sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Mercure. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Mercure posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Mercure, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Arc 1800.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu