Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Skiset Alpiski Le Charvet
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Alpiski Le Charvet

Village du Charvet
73700 Arc 1800
Powierzchnia: Charvet
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:30
Używane języki
English Français
  • Skiset Alpiski Le Charvet 1
  • Skiset Alpiski Le Charvet 2
  • Skiset Alpiski Le Charvet 3
  • Skiset Alpiski Le Charvet 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Arc 1800, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Alpiski Le Charvet doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Arc 1800.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Arc 1800! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Alpiski Le Charvet. Personel wypożyczalni Skiset Alpiski Le Charvet to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Alpiski Le Charvet specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Arc 1800. Oferta wypożyczalni Skiset Alpiski Le Charvet sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Alpiski Le Charvet. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Alpiski Le Charvet posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Alpiski Le Charvet, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Arc 1800.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu