Wypożyczalnia nart : Skiset Charvet – Belles Challes
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Charvet – Belles Challes

Résidences Belles Challes - Le Charvet
73700 Arc 1800
Powierzchnia Charvet
Godziny
Tydzień : 08:30-18:30
Weekend : 08:30-19:30
Używane języki
English Français
  • Skiset Charvet – Belles Challes 1
  • Skiset Charvet – Belles Challes 2
  • Skiset Charvet – Belles Challes 3
  • Skiset Charvet – Belles Challes 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Arc 1800, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Charvet – Belles Challes doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Arc 1800.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Arc 1800! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Charvet – Belles Challes. Personel wypożyczalni Skiset Charvet – Belles Challes to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Charvet – Belles Challes specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Arc 1800. Oferta wypożyczalni Skiset Charvet – Belles Challes sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Charvet – Belles Challes. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Charvet – Belles Challes posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Charvet – Belles Challes, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Arc 1800.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu