Tereny narciarskie oraz masywy górskie | SKISET

Kiedy mowa o sportach zimowych nie można zapominać o terenach narciarskich ani o masywach, które każdego roku umożliwiają milionom narciarzy i snowboardzistów jazdę na licznych trasach narciarskich. Podobnie jak góry, tereny narciarskie są często współużytkowane przez kilka stacji narciarskich i różnią się powierzchnią, krajobrazem, jakością śniegu, itd.

Dlatego też serwis Skiset.pl pozwala na odkrycie tych masywów i terenów narciarskich, w których działają nasze wypożyczalnie nart.

Jazda na nartach we Francji

Tereny narciarskie

Francja jest znana na całym świecie z licznych terenów narciarskich wysokiej jakości. Z tego też względu firma Skiset rozwinęła sieć wypożyczalni w większości stacji narciarskich we Francji, u podnóża tras narciarskich, w miejscach umożliwiających narciarzom szybkie wypożyczenie nart i poświęcenie się wyłącznie przyjemności jazdy na nartach.

W ten sposób wystarczy założyć narty, aby szusować w dół na następujących terenach narciarskich w samym sercu Alp.

Pomimo wielkiej liczby regionów narciarskich, Alpy nie są jedynymi górami ze wspaniałymi regionami. Pirenejski łańcuch górski również proponuje ogromną liczbę tras narciarskich obsługiwanych przez renomowane stacje, zwłaszcza w regionie narciarskim Tourmalet.


Tereny narciarskie

Jednakże stacje i regiony narciarskie nie służyłyby do niczego bez masywów w górskich, na których są położone. Istnieje wiele łańcuchów górskich, które można połączyć w kilka masywów. Aby ułatwić więc zimowe pobyty narciarskie, firma Skiset rozwinęła więc swoją sieć wypożyczalni nart w samym sercu największych masywów górskich we Francji.

Zobacz więc nasze wypożyczalnie nart u podnóża największych masywów górskich we Francji:

Jazda na nartach w Europie

Tereny narciarskie

Francja nie posiada jednak monopolu jazdy na nartach. Pozostała część Europy jest również bogata w liczne, wysokiej jakości regiony narciarskie, zwłaszcza w Szwajcarii, w Austrii lub we Włoszech gdzie zalecamy na przykład wspaniały zjazd na trasie w regionie narciarskim San Bernardo.


Masywy górskie

Wielkie europejskie łańcuchy górskie rozciągają się często na terytoriach kilku krajów. Od Francji aż do Bułgarii sieć Skiset proponuje liczne wypożyczalnie nart w największych masywach górskich Europy.

Zobacz więc nasze wypożyczalnie nart u podnóża największych masywów górskich w Europie: