Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Val Claret Centre - Sportski 1
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Val Claret Centre - Sportski 1

Val Claret
73320 TIGNES VAL CLARET
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Tydzień : 08:30-19:30
Weekend : 08:30-19:30
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français
  • Val Claret Centre - Sportski 1 1
  • Val Claret Centre - Sportski 1 2
  • Val Claret Centre - Sportski 1 3
  • Val Claret Centre - Sportski 1 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Tignes, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Val Claret Centre - Sportski 1 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Tignes.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Tignes! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Val Claret Centre - Sportski 1. Personel wypożyczalni Val Claret Centre - Sportski 1 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Val Claret Centre - Sportski 1 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Tignes. Oferta wypożyczalni Val Claret Centre - Sportski 1 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Val Claret Centre - Sportski 1. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Val Claret Centre - Sportski 1 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Val Claret Centre - Sportski 1, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Tignes.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu