Wypożyczalnia nart : Lavachet - Zato Sports
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Lavachet - Zato Sports

Hameau de Tovière
73320 Tignes Lavachet
Powierzchnia: Le Lavachet
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:30
Używane języki
English Français
  • Lavachet - Zato Sports 1
  • Lavachet - Zato Sports 2
  • Lavachet - Zato Sports 3
  • Lavachet - Zato Sports 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Tignes, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Lavachet - Zato Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Tignes.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Tignes! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Lavachet - Zato Sports. Personel wypożyczalni Lavachet - Zato Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Lavachet - Zato Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Tignes. Oferta wypożyczalni Lavachet - Zato Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Lavachet - Zato Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Lavachet - Zato Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Lavachet - Zato Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Tignes.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu