Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Deep Snow Val Claret
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Deep Snow Val Claret

Rond Point des Pistes
73320 TIGNES VAL CLARET
Powierzchnia: Grande Motte
Godziny
Poniedziałek-Piątek : 08:30-19:00
Sobota : 08:30-20:00
Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français American
  • Deep Snow Val Claret 1
  • Deep Snow Val Claret 2
  • Deep Snow Val Claret 3
  • Deep Snow Val Claret 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Tignes, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Deep Snow Val Claret doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Tignes.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Tignes! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Deep Snow Val Claret. Personel wypożyczalni Deep Snow Val Claret to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Deep Snow Val Claret specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Tignes. Oferta wypożyczalni Deep Snow Val Claret sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Deep Snow Val Claret. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Deep Snow Val Claret posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Deep Snow Val Claret, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Tignes.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu