Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Val Claret Borsat - Sportski 2
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Val Claret Borsat - Sportski 2

Immeuble le Borsat
73320 TIGNES VAL CLARET
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Tydzień : 08:30-12:30/15:30-19:00
Weekend : 08:00-19:30
Używane języki
English Espagnol Français
  • Val Claret Borsat - Sportski 2 1
  • Val Claret Borsat - Sportski 2 2
  • Val Claret Borsat - Sportski 2 3
  • Val Claret Borsat - Sportski 2 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Tignes, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Val Claret Borsat - Sportski 2 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Tignes.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Tignes! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Val Claret Borsat - Sportski 2. Personel wypożyczalni Val Claret Borsat - Sportski 2 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Val Claret Borsat - Sportski 2 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Tignes. Oferta wypożyczalni Val Claret Borsat - Sportski 2 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Val Claret Borsat - Sportski 2. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Val Claret Borsat - Sportski 2 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Val Claret Borsat - Sportski 2, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Tignes.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu