Wypożyczalnia nart : RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin

Le Jardin Alpin
05240 La Salle
Powierzchnia: Villeneuve
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-18:00
Piątek-Niedziela : 08:30-18:30
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français Italiano Nederlands American
  • RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin 1
  • RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin 2
  • RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin 3
  • RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Serre Chevalier, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Serre Chevalier.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Serre Chevalier! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin. Personel wypożyczalni RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Serre Chevalier. Oferta wypożyczalni RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni RoBo Ski&Snow Villeneuve Jardin Alpin, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Serre Chevalier.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu