Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Régis Sports 4 Briançon
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Régis Sports 4 Briançon

7 avenue René Froger
05100 Briançon
Powierzchnia: Brian‡on
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français Italiano Nederlands
  • Régis Sports 4 Briançon 1
  • Régis Sports 4 Briançon 2
  • Régis Sports 4 Briançon 3
  • Régis Sports 4 Briançon 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Briançon, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Régis Sports 4 Briançon doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Briançon.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Briançon! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Régis Sports 4 Briançon. Personel wypożyczalni Régis Sports 4 Briançon to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Régis Sports 4 Briançon specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Briançon. Oferta wypożyczalni Régis Sports 4 Briançon sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Régis Sports 4 Briançon. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Régis Sports 4 Briançon posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Régis Sports 4 Briançon, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Briançon.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu