Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Régis Sports 1 Chantemerle
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Régis Sports 1 Chantemerle

Centre Commercial le Serre d'Aigle
05330 Saint-Chaffrey
Powierzchnia: Chantemerle
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Régis Sports 1 Chantemerle 1
  • Régis Sports 1 Chantemerle 2
  • Régis Sports 1 Chantemerle 3
  • Régis Sports 1 Chantemerle 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Serre Chevalier, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Régis Sports 1 Chantemerle doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Serre Chevalier.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Serre Chevalier! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Régis Sports 1 Chantemerle. Personel wypożyczalni Régis Sports 1 Chantemerle to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Régis Sports 1 Chantemerle specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Serre Chevalier. Oferta wypożyczalni Régis Sports 1 Chantemerle sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Régis Sports 1 Chantemerle. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Régis Sports 1 Chantemerle posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Régis Sports 1 Chantemerle, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Serre Chevalier.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu