Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Snow Ride 1700 Les Ecrins
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Snow Ride 1700 Les Ecrins

Les Ecrins
05290 Puy St Vincent 1700
Powierzchnia: Station 1700
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-19:00
Używane języki
Français
  • Snow Ride 1700 Les Ecrins 1
  • Snow Ride 1700 Les Ecrins 2
  • Snow Ride 1700 Les Ecrins 3
  • Snow Ride 1700 Les Ecrins 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Puy St Vincent, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Snow Ride 1700 Les Ecrins doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Puy St Vincent.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Puy St Vincent! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Snow Ride 1700 Les Ecrins. Personel wypożyczalni Snow Ride 1700 Les Ecrins to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Snow Ride 1700 Les Ecrins specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Puy St Vincent. Oferta wypożyczalni Snow Ride 1700 Les Ecrins sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Snow Ride 1700 Les Ecrins. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Snow Ride 1700 Les Ecrins posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Snow Ride 1700 Les Ecrins, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Puy St Vincent.