Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Snow Ride 1600 Philippe CHAUD
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Snow Ride 1600 Philippe CHAUD

La Voile
05290 Puy St Vincent 1600
Powierzchnia: Station 1600
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Snow Ride 1600 Philippe CHAUD 1
  • Snow Ride 1600 Philippe CHAUD 2
  • Snow Ride 1600 Philippe CHAUD 3
  • Snow Ride 1600 Philippe CHAUD 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Puy St Vincent, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Snow Ride 1600 Philippe CHAUD doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Puy St Vincent.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Puy St Vincent! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Snow Ride 1600 Philippe CHAUD. Personel wypożyczalni Snow Ride 1600 Philippe CHAUD to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Snow Ride 1600 Philippe CHAUD specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Puy St Vincent. Oferta wypożyczalni Snow Ride 1600 Philippe CHAUD sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Snow Ride 1600 Philippe CHAUD. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Snow Ride 1600 Philippe CHAUD posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Snow Ride 1600 Philippe CHAUD, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Puy St Vincent.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu