Wysokość nad poziomem morza
1450-2800 m
Narciarstwo zjazdowe
75 Km
Narciarstwo klasyczne
30 Km
Wyciągi narciarskie
12
Trasy zjazdowe
414142

Wypożyczalnia nart Puy St Vincent

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Puy St Vincent gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Puy St Vincent to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Puy St Vincent oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Puy St Vincent jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Puy St Vincent, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Puy St Vincent to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Puy St Vincent. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Puy St Vincent koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Puy St Vincent, sprawdź inne ośrodki w Masywie Les Écrins. : ośrodek narciarski Chaillol, ośrodek narciarski Orcières Merlette, ośrodek narciarski Saint Léger Les Mélèzes, ośrodek narciarski Serre Chevalier Briançon, ośrodek narciarski Serre Chevalier Chantemerle. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Bernard Chaud 1
Bernard Chaud 1
Powierzchnia : --
Adres : Les Prés - Bât. B
Bernard Chaud 2
Bernard Chaud 2
Powierzchnia : --
Adres : Les Prés - Bât. D
Parc aux Etoiles
Parc aux Etoiles
Powierzchnia : --
Adres : Parc aux Etoiles
Skiset Les Gentianes
Skiset Les Gentianes
Powierzchnia : --
Adres : Résidence Les Gentianes
Snow Ride 1600 Philippe CHAUD
Snow Ride 1600 Philippe CHAUD
Powierzchnia : --
Adres : La Voile
Snow Ride 1700 Les Ecrins
Snow Ride 1700 Les Ecrins
Powierzchnia : --
Adres : Les Ecrins