Wypożyczalnia nart : Sport Boutique I
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Boutique I

Centre Station
73550 Méribel
Powierzchnia: Centre/center Station
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:30
Używane języki
English Français Russian American
  • Sport Boutique I 1
  • Sport Boutique I 2
  • Sport Boutique I 3
  • Sport Boutique I 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Méribel Centre - Les Allues, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Boutique I doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Méribel Centre - Les Allues.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Méribel Centre - Les Allues! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Boutique I. Personel wypożyczalni Sport Boutique I to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Boutique I specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Méribel Centre - Les Allues. Oferta wypożyczalni Sport Boutique I sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Boutique I. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Boutique I posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Boutique I, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Méribel Centre - Les Allues.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu