Wypożyczalnia nart : Skiset Hevana
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Hevana

Résidence Hévana Route Albert Gacon
73550 Méribel les Alllues
Godziny
Tydzień : 09:00-12:30/15:30-19:00
Weekend : 08:30-19:30
  • Skiset Hevana 1
  • Skiset Hevana 2
  • Skiset Hevana 3
  • Skiset Hevana 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Méribel Centre - Les Allues, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Hevana doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Méribel Centre - Les Allues.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Méribel Centre - Les Allues! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Hevana. Personel wypożyczalni Skiset Hevana to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Hevana specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Méribel Centre - Les Allues. Oferta wypożyczalni Skiset Hevana sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Hevana. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Hevana posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Hevana, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Méribel Centre - Les Allues.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu