Kiedy wybierasz się na narty?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym do
-50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni

Wypożyczalnia nart Rabbitsport II Zwölferkogel

Zwölferkogelweg 137
5754 Hinterglemm
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-17:00
Piątek-Sobota : 08:30-18:00
Niedziela : 08:30-17:00
8h11h14h17h20h

Masz rezerwację na noclegi w stacji Hinterglemm, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Rabbitsport II Zwölferkogel doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Hinterglemm.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Hinterglemm! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Rabbitsport II Zwölferkogel. Personel wypożyczalni Rabbitsport II Zwölferkogel to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Rabbitsport II Zwölferkogel specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Hinterglemm. Oferta wypożyczalni Rabbitsport II Zwölferkogel sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Rabbitsport II Zwölferkogel. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Rabbitsport II Zwölferkogel posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Rabbitsport II Zwölferkogel, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Hinterglemm.

Inne wypożyczalnie w ośrodku narciarskim