Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym do
-50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni

Wypożyczalnia nart Rabbitsport I Alpina

Dorfstr. 178
5754 Hinterglemm
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki :
Deutsch-DE English-EN Nederlands-NL
8h11h14h17h20h

Masz rezerwację na noclegi w stacji Hinterglemm, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Rabbitsport I Alpina doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Hinterglemm.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Hinterglemm! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Rabbitsport I Alpina. Personel wypożyczalni Rabbitsport I Alpina to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Rabbitsport I Alpina specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Hinterglemm. Oferta wypożyczalni Rabbitsport I Alpina sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Rabbitsport I Alpina. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Rabbitsport I Alpina posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Rabbitsport I Alpina, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Hinterglemm.

Inne wypożyczalnie w ośrodku narciarskim