Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Rabbitsport I Alpina
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Rabbitsport I Alpina

Dorfstr. 178
5754 Hinterglemm
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Rabbitsport I Alpina 1
  • Rabbitsport I Alpina 2
  • Rabbitsport I Alpina 3
  • Rabbitsport I Alpina 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Hinterglemm, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Rabbitsport I Alpina doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Hinterglemm.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Hinterglemm! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Rabbitsport I Alpina. Personel wypożyczalni Rabbitsport I Alpina to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Rabbitsport I Alpina specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Hinterglemm. Oferta wypożyczalni Rabbitsport I Alpina sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Rabbitsport I Alpina. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Rabbitsport I Alpina posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Rabbitsport I Alpina, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Hinterglemm.