Wypożyczalnia nart : Rabbitsport III Adler
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Rabbitsport III Adler

Hasenbachweg 378
AT-5754 Hinterglemm
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-12:00/14:00-18:00
Piątek-Niedziela : 08:30-18:00
  • Rabbitsport III Adler 1
  • Rabbitsport III Adler 2
  • Rabbitsport III Adler 3
  • Rabbitsport III Adler 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Hinterglemm, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Rabbitsport III Adler doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Hinterglemm.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Hinterglemm! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Rabbitsport III Adler. Personel wypożyczalni Rabbitsport III Adler to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Rabbitsport III Adler specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Hinterglemm. Oferta wypożyczalni Rabbitsport III Adler sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Rabbitsport III Adler. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Rabbitsport III Adler posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Rabbitsport III Adler, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Hinterglemm.