Wypożyczalnia nart : Snow Service Forêt
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Snow Service Forêt

Galerie Marchande de la Fôret
74300 Flaine
Powierzchnia Forˆt
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-12:30/14:00-19:00
Piątek : 08:30-13:00/14:00-19:30
Sobota : 08:30-20:00
Niedziela : 08:00-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Snow Service Forêt 1
  • Snow Service Forêt 2
  • Snow Service Forêt 3
  • Snow Service Forêt 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Flaine, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Snow Service Forêt doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Flaine.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Flaine! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Snow Service Forêt. Personel wypożyczalni Snow Service Forêt to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Snow Service Forêt specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Flaine. Oferta wypożyczalni Snow Service Forêt sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Snow Service Forêt. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Snow Service Forêt posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Snow Service Forêt, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Flaine.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu