Wypożyczalnia nart : Général Sports Le Hameau
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Général Sports Le Hameau

Le Hameau de Flaine
74300 Flaine
Powierzchnia: Le Hameau
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-12:30/14:00-19:00
Piątek : 08:30-13:00/14:00-19:00
Sobota : 08:30-19:30
Niedziela : 08:00-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Général Sports Le Hameau 1
  • Général Sports Le Hameau 2
  • Général Sports Le Hameau 3
  • Général Sports Le Hameau 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Flaine, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Général Sports Le Hameau doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Flaine.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Flaine! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Général Sports Le Hameau. Personel wypożyczalni Général Sports Le Hameau to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Général Sports Le Hameau specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Flaine. Oferta wypożyczalni Général Sports Le Hameau sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Général Sports Le Hameau. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Général Sports Le Hameau posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Général Sports Le Hameau, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Flaine.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu