Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Flaine Sport (La Forêt)
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Flaine Sport (La Forêt)

résidence de la Forêt
74300 Flaine
Powierzchnia: Forˆt
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-19:30
Piątek-Sobota : 08:30-20:00
Niedziela : 08:00-19:30
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français
  • Flaine Sport (La Forêt) 1
  • Flaine Sport (La Forêt) 2
  • Flaine Sport (La Forêt) 3
  • Flaine Sport (La Forêt) 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Flaine, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Flaine Sport (La Forêt) doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Flaine.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Flaine! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Flaine Sport (La Forêt). Personel wypożyczalni Flaine Sport (La Forêt) to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Flaine Sport (La Forêt) specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Flaine. Oferta wypożyczalni Flaine Sport (La Forêt) sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Flaine Sport (La Forêt). Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Flaine Sport (La Forêt) posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Flaine Sport (La Forêt), korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Flaine.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu