Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Superski Avoriaz Centre Station
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Superski Avoriaz Centre Station

89 promenade du Festival - les Fontaines Blanches
74110 Avoriaz
Powierzchnia: Festival
Godziny
Tydzień : 09:00-19:30
Weekend : 08:30-19:30
Używane języki
English Espagnol Français Italiano Russian
  • Superski Avoriaz Centre Station 1
  • Superski Avoriaz Centre Station 2
  • Superski Avoriaz Centre Station 3
  • Superski Avoriaz Centre Station 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Avoriaz, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Superski Avoriaz Centre Station doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Avoriaz.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Avoriaz! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Superski Avoriaz Centre Station. Personel wypożyczalni Superski Avoriaz Centre Station to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Superski Avoriaz Centre Station specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Avoriaz. Oferta wypożyczalni Superski Avoriaz Centre Station sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Superski Avoriaz Centre Station. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Superski Avoriaz Centre Station posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Superski Avoriaz Centre Station, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Avoriaz.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu