Wypożyczalnia nart : Skiset Crozats
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Crozats

résidence Electra
Avoriaz
Powierzchnia: Crozats
Godziny
Tydzień : 09:00-13:00/15:00-19:00
Weekend : 08:30-19:30
  • Skiset Crozats 1
  • Skiset Crozats 2
  • Skiset Crozats 3
  • Skiset Crozats 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Avoriaz, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Crozats doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Avoriaz.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Avoriaz! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Crozats. Personel wypożyczalni Skiset Crozats to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Crozats specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Avoriaz. Oferta wypożyczalni Skiset Crozats sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Crozats. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Crozats posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Crozats, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Avoriaz.