Wypożyczalnia nart : Skiset Belambra
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Belambra

Belambra Clubs Avoriaz "Les Cimes du Soleil"
avoriaz
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 09:00-13:00/15:00-19:00
Piątek : 09:00-19:00
Sobota : 08:30-19:30
Niedziela : 08:30-19:00
  • Skiset Belambra 1
  • Skiset Belambra 2
  • Skiset Belambra 3
  • Skiset Belambra 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Avoriaz, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Belambra doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Avoriaz.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Avoriaz! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Belambra. Personel wypożyczalni Skiset Belambra to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Belambra specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Avoriaz. Oferta wypożyczalni Skiset Belambra sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Belambra. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Belambra posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Belambra, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Avoriaz.