Wypożyczalnia nart : Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude

Résidence Altitude MMV
73700 Arc 2000
Powierzchnia Centre/center
Godziny
Poniedziałek : 08:30-12:00/16:00-19:00
Wtorek-Czwartek : 08:30-10:30/16:30-19:00
Piątek : 09:00-12:30/14:00-19:30
Sobota : 08:30-20:00
Niedziela : 08:00-19:00
Używane języki
English Français
  • Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude 1
  • Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude 2
  • Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude 3
  • Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Arc 2000, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Arc 2000.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Arc 2000! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude. Personel wypożyczalni Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Arc 2000. Oferta wypożyczalni Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset exclusiv. Hôtel MMV Altitude, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Arc 2000.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu