Wypożyczalnia nart : Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges)
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges)

Résidence Chalet des Neiges
73700 Arc 2000
Godziny
Poniedziałek : 08:30-19:00
Wtorek-Czwartek : 09:00-12:30/15:00-19:00
Piątek : 08:30-19:30
Sobota : 09:00-19:30
Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) 1
  • Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) 2
  • Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) 3
  • Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Arc 2000, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Arc 2000.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Arc 2000! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges). Personel wypożyczalni Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Arc 2000. Oferta wypożyczalni Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges). Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges) posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Arolles (Rés.Chalet des Neiges), korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Arc 2000.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu